QPOS.cz   |   Dotykové pokladny   |   Qpokladny   |   Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Rezervační systém   |   Ochrana zboží   |   Levná pokladna   |   Kamery   |   Konsigna   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Pavel Votruba

info@qpos.cz
Tel: 607 673 887
607 673 887

Příjmy Management Solution
QBOOK Příjmy Management Solution byl vyvinut s vizí na paměti, že řízení sazby se stává stále složitější, a že trh pohled zákazníků se zvýšil výrazně. Mnoho cestovatelů kontrola různých místech na internetu před rezervovat on-line nebo zavolejte / fax rezervační kancelář.

Pro offline (telefon, e-mail, fax, Walk-in) výhrady, rychlý přehled o dostupnosti a ceny souvisejících s podmínkami, je důležité. Nejdůležitější pro on-line rezervace je stanovení cen a rozdělení (o dostupnosti a ceny). Nejen na vlastní stránky, ale také cestovní portály, jako Booking.com a Expedia, nebo mnoho menší. Přednostně by měly být v souladu sazby přes off-line a on-line kanály.

Správy příjmů a cen
Ceny hotelových pokojů je v současné době velmi transparentní a za nejlepší cenu--seeking cestující není těžké najít dobré obchody. První reakce z mnoha manažerů je nižší sazby splnit (nebo beat) konkurenci. Tato praxe (spolu s poklesem poptávky) vedlo ke snížení cen hotelů po celém světě.

Správy příjmů je umění řízení cen pomocí křivka poptávky (poptávka až v den příjezdu), takže lidé, kteří jsou ochotni zaplatit více, také platit vyšší sazbu, zatímco levnější sazby jsou k dispozici, když je hotel nebude být plný.

Příjmy Management Solution od QBOOK
"Poptávka / rezervace křivka" ukazuje počet dní před pobytem

Další část myšlenkou správy příjmů pro pohostinství a cestování je odlišit ceny svazování jim s jedním nebo více podmínek, jako jsou:

    * Pouze prostřednictvím daného kanálu (nebo portálu)
    * Až do 5 dní před příjezdem
    * Minimální počet nocí
    * Pouze u víkendového pobytu
    * Jen když firemní zakázky
    * Nejdůležitější v správy příjmů, ale také nejtěžší, je předpovídání poptávky. Společný použitého modelu je výpočet "neomezené poptávky". To je množství (místností), které by mohly být prodány, pokud neexistují žádné překážky, jako je dostupnost.
    * Většina nástrojů správy příjmů poskytují způsob, jak dát nahlédnout do historických rezervací, aby mohli předpovídat budoucnost této poptávky a odpovídajícím způsobem upravit ceny. Podle QBOOK 'vidění, je to jen část rovnice.


Budoucí očekávané poptávky je kombinací:

    * Historické poptávky: kolik dní před dnem příjezdu byly prodávány pokoje, pro které segmenty trhu, na kterém sazba (skupiny), upravený s neomezenou poptávkou hodnot
    * Poptávka vlivy: události v budoucnosti, které mají dopad poptávku, stejně jako festivaly, kina, ekonomické faktory, soutěže
    * Aktuální rezervací tak daleko: sazby, které byly zaúčtovány až nyní

Příjmy systému řízení QBOOK

QBOOK Příjmy řízení používá tento očekávané poptávky pro výpočet maximální příjmy v optimální konfiguraci ceny. To je to, co nazýváme "logická dostupnost", o dostupnosti různých sazeb (v kombinaci s podmínkami) s automatickým překnihování úrovni v případě potřeby. To je odlišné od fyzické dostupnosti (tj. počet místnosti máte k dispozici), protože místnost může být počítán pro různé sazby a podmínky. Samozřejmě, jako hotel dostane skoro plný, Logické Dostupnost přístupy fyzická dostupnost (včetně překnihování procentech).

U nějakého daného času, logické dostupnost a ceny je třeba známo, že systémy a oddělení, která schválí / přijmout rezervace. Jedná se o rozdělení části QBOOK Příjmy systému řízení:

Příjmy správu a distribuci
Vzhledem k tomu, popularita internetu dosáhla masy v letech 1995 a nyní, v závislosti na zemi, na trhu nebyla nikdy více transparentní.

Vedle vlastní internetové stránky, většina hotelů prodávají přes (online i offline) obchodních partnerů, jako jsou tour operátoři, cestovní portály (booking.com / Expedia), GDS a jiných kanálů. To se stalo více a více obtížné spravovat sazeb ve více kanálech. Můžete být řízení o dostupnosti pokojů pro více on-line portály stejně. A pro každý kanál, co potřebujete pro stanovení sazeb.

QBOOK RMS je odnášet manuální práce zvládat různé sazby: aktualizuje sazby a dostupnost do vlastnictví systému řízení (např. Fidelio nebo Opera), a on-line portálech. To může zvládnout některé portály přímo (jako booking.com a Expedie), nebo pomocí on-line seskupovatelem jako RateTiger.

Interně QBOOK Příjmy management pracuje s sazbu kbelíky, které obsahují logické dostupnost zvláštní sazby. Chcete-li pracovat s mnoha on-line portály a více tradičními systémy Správa nemovitostí, tento kurz kbelík dostupnost může být přeměněn na Kurzy k dispozici nejlepší modely, nebo dokonce "virtuální příděly".

Unikátní řešení, rostoucí výnosy v efektivním způsobem
Unikátní funkce QBOOK příjmů Management System jsou:

    * Proaktivní a automatizovanou správu dostupnosti sazeb (otevírání a zavírání míra vědra), pomocí cenová elasticita, virtuální hnízdění.