QPOS.cz   |   Dotykové pokladny   |   Qpokladny   |   Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Rezervační systém   |   Ochrana zboží   |   Levná pokladna   |   Kamery   |   Konsigna   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Pavel Votruba

info@qpos.cz
Tel: 607 673 887
607 673 887

Nejvyspělejší centrální rezervační systém - QBOOK Rezervační systém (ORS)

QBOOK Rezervační systém (ORS), pravda, centrálně řízené centrální rezervační systém, je v centru v hotelu jako první podnik-široký řízení pokoji inventární systém. Hotel ORS rezervační systém je určen pro bezproblémovou integraci s celou rodinou produktu QBOOK - QBOOK zákazníky informačního systému (OCIS), QBOOK nemovitostí Management System, QBOOK Prodej a stravování, a QBOOK Sales Force Automation. Tento komplexně spravuje centrální rezervační systém nabízí rezervace agenty a celosvětové tržby štáby nástroje pro maximalizaci rezervace a zvýšení příjmů v libovolné velikosti řetězce nebo multi-majetek prostředí. ORS snadno zvládne všechny typy rezervací - individuální, skupinové a party, firmy, cestovní kanceláře, multi-legged, multi-rate, a waitlisted.
Klíčové vlastnosti systému MICROS je Rezervační:

Globální perspektiva: ORS podporuje multi-měnové a multi-jazykové rysy ke splnění požadavků na hotel rezervačního systému globálního QBOOKtions. Sazby a výnosy mohou být dynamicky převedeny z místní měny na jinou měnu. Vhodný jazyk pro hosta korespondence mohou být automaticky určuje klient profilu jazyka; při rezervaci, klíčové informace, jako je vlastnictví, pokoj, a míra popisy být zobrazeny v několika jazycích. Země-specifické adresy formáty jsou podporovány.

Automatické Hodnotit a inventář Ovládání: ORS centrální rezervační systém vám umožní nastavit rychlost struktury pro jednotlivé vlastnosti, skupin vlastností, nebo pro řetězy. Multi-level rychlost a zásob, aby kontroly inventáře usnadňuje řízení a zvýšit ziskovost. Ceny a typy pokojů mohou být automaticky omezen na základě procenta obsazenosti, minimální délka pobytu přes den příjezdu, a další. Agenti mohou využít hotelové rezervační systém snadno určit nejlepší dostupné ceny pro všechny délky pobytu. Chcete-li maximalizovat výnosy majetku, tyto systémy rezervace hotelů počítač také podporují propojení do hlavních systémů řízení výnosů.

Plná funkčnost Rezervace: Agenti provádění rezervací s ORS centrální rezervační systém lze snadno zvládnout složité QBOOKtions jako směrování instrukcí a rozdělit poplatky, sdílená rezervace, věrnostních a členství věrnostního programu, smluvní ceny, a míra slevy (procentuální nebo pevná částka). Vícenásobné požadavky na zálohu a zrušit sankce mohou být použita na výhrady s ORS, vkladové operace se automaticky převede na majetku.

Skupiny a Blok Nabízeno: Vytváření a správa skupin a blok rezervace je tak snadné v prostředí ORS centrální rezervační systém, jak je to s použitím stand-alone "hotel PMS. Pokoj blokování, obdobná zařízení seznamy, místnost sdílení, vklady, turné série, a další funkce, skupinové rezervace jsou zpracovány ORS.

Prodej Flow Control: Tento hotel rezervační systém vám umožní přizpůsobit tok procesu prodeje prostřednictvím řetězu nebo majetku. ORS QBOOKtions mohou být optimalizovány pro všechny QBOOKtional prostředí. Dynamickém globálním chatu, prodej skripty, skripty a zavření průvodce agent přes prodejní proces. Agenti mohou snadno změnit nebo zrušit stávající rezervace a přesunout rezervace na odlišné vlastnosti, nebo data kdykoliv před check-in.

Multi-Nemovitosti Hodnotit Displej: ORS centrální rezervační systém dostupnosti displej může zobrazovat ceny, typy pokojů, a balíčky pro jednu vlastnost nebo více vlastností. Agenti mohou snadno re-dotaz na alternativní data, kdy požadovaná data nejsou k dispozici. Barva-kódování v celé prodejní obrazovka umožňuje agent vidět na první pohled, proč vlastnictví, pokoj, nebo kurz by mohl být k dispozici.

Efektivní vyhledávání: Pomocí hotel ORS rezervační systém pro pohodlné vyhledávání volných pokojů přes vlastnosti a řetězy. Zadáním několika kritérií, mohou agenti úzký vyhledávání nemovitostí. Vyhledávání je možné ovládat jedno nebo více kritérií, včetně majetku jméno, město, kraj, nemovitost nabízí, typ nemovitosti (např. 3-hvězdičkový 4-hvězdičkový) balíček prvky, atrakce, sazba rozsah, a tak dále. ORS centrální rezervační systém je zobrazuje informace o vlastnostech, jsou komplexní, s podrobnostmi o dopravní služby, restaurace a vybavení, atd. Prostor mapy a obrazy z majetku může rovněž být poskytnuty. ORS automaticky přihlásí původní kritéria vyhledávání a to, zda hovor vedly již obsahuje rezervace nebo turnaway.

Zprávy a protokoly: ORS rezervace hotelu počítačové systémy nabízejí desítky standardních reportů, které poskytují rozsáhlé údaje pro analýzu a správu majetku CRO a výkon. Záznamy aktivity udržet audit rezervace a profilu souvisejících činností pro každý agent.

Kanál Management: Hotely a řetězy lze také využít centrální rezervační systém přezkoumat objem obchodu prostřednictvím kanálu a otevření nebo zavření kanály založené na kanál, nemovitosti, rychlost, nebo typ pokoje. Hodně z nastavení kanálu řídících informací je pre-nakonfigurován, aby bylo snadné a můžete začít.