QPOS.cz   |   Dotykové pokladny   |   Qpokladny   |   Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Rezervační systém   |   Ochrana zboží   |   Levná pokladna   |   Kamery   |   Konsigna   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Pavel Votruba

info@qpos.cz
Tel: 607 673 887
607 673 887

Přehled produktů

Rezervace hotelů software s rozdílem. Ideální alternativa k ruční sledování zákazníků. Už je tam třeba zachovat hromady papíru nebo ztratit údajů o zákaznících. QBOOK Rezervační je hotel softwarový systém navržený ke zjednodušení procesu rezervace a umožní vám dostat se na své podnikání.

Zadejte počítač věku a těžit z výhod automatizaci rezervačního procesu. Sledovat zákazníky a hlavně pomoci udržet zákazníky opakovat. Můžete analyzovat rezervace trendy a pracovat na své budoucí potřeby. Přeskupit rezervace a přidělení pokoje bez guma v nedohlednu!

Podívejte se na některé z našich funkcí:

Správa Zákazníci - získat další obchody
Správa opakovat zákazníků a zaznamenávání preferencí zákazníků vám pomůže udržet si své zákazníky. Dělejte si poznámky potravinové alergie, záznam speciální události a data narození. Udělej si svůj zákazníci cítí jedinečné a zvláštní tím, že zaznamená osobní poznámky. Vítejte jim jejich přezdívku na dveře!

Pokaždé, když si uděláte rezervaci, je pokoj stav aktualizován a údajů o zákaznících jsou automaticky přidány do vašeho hotelu databáze.

Díky Rezervace Snadno
QBOOK Rezervační kroky vás provedou procesem vytváření rezervace. Zaručuje, že mohou být použity jen o někoho, ale také zajistit, aby žádné chyby jsou vyrobeny. Tento proces je rozdělen na 5 jednoduchých kroků, z žádat o rezervaci termínů pro konečné potvrzení. Hotelových rezervací software nebyla nikdy tak jednoduché!

Platební systém - pro více než jen rezervace
Můžete spravovat více než rezervací hotelu software. Flexibilita našeho platebního systému vám umožní přidat další poplatky, jako bar, prádelna, jídlo nebo další přidat na nákup. Vám umožní nabídnout více zařízení pro své zákazníky.

Nejen, že jsou sledovány náklady, ale také platby. Chcete vědět, které zákazníci stále dluží peníze? Je to jen jedno kliknutí. Můžete také exportovat váš zákazník účetnictví na standardní soubory, takže můžete použít i jiné systémy, jako je MS Excel, nebo účetní balík.

Reporting - plánovat dopředu a analyzovat trendy
Vidět velký obraz a po dlouhodobých trendů je důležité ve vašem hotelu. QBOOK Rezervační to usnadňuje s naším systémem hlášení. S pouhým jedním kliknutím můžete analyzovat trendy, grafy a plot porovnat svou výkonnost roku k dnešnímu dni. Sledovat výkon svých propagačních a reklamních snadno a rychle.

Web Rezervace - oslovit více zákazníků
Vezmeme-rezervace přes internet nebylo nikdy jednodušší a více důležité. Žádné poplatky za rezervaci a větší zákaznická základna z něj činí ideální médium pro hotely. QBOOK Hotel odkazy na několik on-line rezervace poskytovatelů, takže máte možnost využívat ty nejlepší vlastnosti za nejlepší cenu.

Drahé Customer Relationship Management systémy? - Není zde
Bez nutnosti nákladné Customer Relationship Management (CRM) program, QBOOK Rezervační změní váš klient databázi do cenný marketingový nástroj. Je snadné vytvářet personalizované dopisy a korespondence je do svého oblíbeného textového editoru nebo e-mailový program. Poslat speciální nabídky pro své zákazníky!

Náš hotel rezervaci software je cenově dostupné řešení pro malé a středně velké hotely.

Snadné použití Průvodce konfigurací
Instalace je rychlá a snadná. Jakmile ji jednou použijete Průvodce konfigurací začít, můžete začít s rezervací okamžitě. Naše unikátní Průvodce nastavením požádá jednoduché otázky, které vám pomohou nahoru a běží. Pak, když budete chtít, můžete nastavit další funkce jako je budete potřebovat. Hotel software, který je opravdu snadné použití!

Bezpečnost a přihlášení - vyberte si, kdo má přístup jaké funkce
Naše Uživatelský ovládací funkce vám umožní vytvořit přihlašovací údaje pro důležité úkoly. Snižuje riziko neoprávněného přístupu a umožní vám vybrat, které zaměstnanci mohou přistupovat, které funkce v QBOOK Rezervační.

Mají přední a Back Office?
Podělte se o své databáze v celé síti. QBOOK Rezervační má plnou podporu sítě, což vám umožní přístup k vaší rezervace a zákazníky kdekoli - kdykoli. Správa rezervací a vytvářet nové rezervace z front a back office. Pokud máte Windows XP nebo vyšší dokonce můžete vytvořit virtuální privátní síť (VPN) a podíl na dálku přes internet, což umožňuje plnou vzdálenou správu.

O nás
Náš produkční tým vyvíjí software na 20 let, stavíme spolehlivý software. QBOOK Rezervační byl postaven hlavní hotelovou software a plánování společnosti. Zajištění kvality výrobků a služeb.

QBOOK Rezervační - je to snadné!
Ať už jste majitelem motelu, který potřebuje pro automatizaci rezervačního procesu, nocleh se snídaní a majitel, který se chce dostat ven z pod papírování manuál sledovací systém, nebo obchodník, který potřebuje otočit host historii do doplňkový prodej, QBOOK Hotel rezervace má nástroje, které budete potřebovat.